Steaua Bucuresti – Viitorul Constanta – 18-10-213

Steaua-Viitorul

Vineri de la orele 20;00 Steaua Bucuresti va intalni Viitorul Constanta echipa clasata pe locul 15,un singur meci castigat,patru remize si patru infrangeri,ultimul joc la disputat in deplasare la Brasov unde a pierdut cu scorul de 4-0.Steaua Bucuresti echipa situata pe primul loc in clasament,8 meciuri jucate,7 victorii,1 egal facut in deplasare la Gaz Metan,scor 2 – 2 si zero infrangeri.Steaua in partida de Vineri seara credem ca va castiga acest meci fara mari probleme mai ales ca este si echipa gazda.Steaua Bucuresti, in ultimul meci jucat, a castigat in deplasare impotriva celor de la Vaslui la data de 2013-10-05 cu scorul final de 0-1.Ultimele meciuri jucate acasa au adus rezultate destul de bune pentru Steaua.Ros albastru pentru victorie primeste o cota de 1,20,cota mica,dar tinand cot de echipa pe care o inatalneste este normal sa primeasca o cota cu valoare atat de mica pentru victorie.In toate meciurile disputate de Steaua ca echipa gazda toate meciurile s-au terminat cu minim trei goluri inscrise.Pontul nostru pentru acest meci este:

Steaua Bucuresti – Viitorul Constanta – over 2,5 goals 1,65

daca doriti o cota mai mare si credem ca este cu sanse mari de reusita,este;Steaua marcheaza peste 1,5 goluri in prima repriza,in toate meciurile jucate acasa,Steaua a inscris minim 2 goluri in prima repriza.

Steaua Bucuresti – Viitorul Constanta – Steaua over 1,5 goals prima repriza / over 1.5 Goals First Half 2,59